Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0