Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0