Movies
Ratings
427
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Anyone But YouRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0