Titles you rated
The WitcherRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5