Series
Ratings
29
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0- 어른 김장하Rated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5