Titles you rated
ReLIFERated ★ 5.0
Blade of the ImmortalRated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
One Piece: Adventure on Nejimaki IslandRated ★ 5.0
Ataru: The First Love & The Last KillRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 5.0
The FlyRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
Close Range LoveRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Secret of MamoRated ★ 5.0