Titles you rated
The King's WardenRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 1.5
The Witches of EastwickRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
BegottenRated ★ 3.5
Weird: The Al Yankovic StoryRated ★ 3.5
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 1.5
Leave the World BehindRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0