Titles you rated
Speak No EvilRated ★ 2.5- HumintRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 2.0
War MachineRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 2.5