Movies
Ratings
153
The Nut JobRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 5.0
The Purge: AnarchyRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 5.0
Rio 2Rated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Run-OffRated ★ 0.5
RioRated ★ 5.0