Series
Ratings
14
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0