Movies
Ratings
21
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 0.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Please Excuse My Younger BrothersRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Blue, Painful, and BrittleRated ★ 2.5
99.9 Criminal Lawyer The MovieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
BrokerRated ★ 2.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.5
Kiss Me at the Stroke of MidnightRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0