Titles you rated
WolvesRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The WolfmanRated ★ 0.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
WONDERSRated ★ 0.5
TraffickersRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0- Quo VadisRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
BattleshipRated ★ 3.0
Nacho LibreRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
City Hunter: Million Dollar ConspiracyRated ★ 5.0
City Hunter: .357 MagnumRated ★ 5.0