Movies
Ratings
433
The King's WardenRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5