Series
Ratings
120
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
NavilleraRated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 2.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Familiar WifeRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0