Series
Ratings
256
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The PaperRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Zootopia+Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- PICU: Pediatric Intensive Care Unit SP 2024Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5- 신들린 연애Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0