Movies
Ratings
328
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 2.0
MahjongRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5
A Tale of WinterRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 2.5