Movies
Ratings
143
SpectreRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0