Series
Ratings
306
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Beyond EvilRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.0
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 1.5- IslandRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 1.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
Lovers in PragueRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 1.5