Series
Ratings
171
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
ClariceRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 3.5
GivenRated ★ 4.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 1.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5