Titles you rated
GodzillaRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
The BatmanRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 2.5