Titles you rated
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0