Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0