Titles you rated
A Monster CallsRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Promising Young WomanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5