Movies
Ratings
800
Open SeasonRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 3.5
Grown Ups 2Rated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 3.5
BL MetamorphosisRated ★ 3.0
My Little MonsterRated ★ 3.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 2.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.0
Love You ForeverRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
Mountain CryRated ★ 3.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.5
Ordinary AngelsRated ★ 3.0
Runaway JuryRated ★ 3.0
American AnimalsRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5