Titles you rated
Hitman 2Rated ★ 4.5
War MachineRated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0