Movies
Ratings
184
New NormalRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5- Winter sleepRated ★ 4.0
- HumintRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 2.0
Hotel by the RiverRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
EurekaRated ★ 4.0