Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 5.0