Movies
Ratings
193
The French DispatchRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
Tokyo!Rated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.0