Movies
Ratings
89
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
Under the SkinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0- HumintRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Project YRated ★ 1.5
DogtoothRated ★ 3.0
Saint MaudRated ★ 4.0
RawRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0
Tom at the FarmRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 2.5- The CollectionRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0