Movies
Ratings
430
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5