Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
My Oxford YearRated ★ 1.5
First DaughterRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 0.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
BurningRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 0.5- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 1.0
The House BunnyRated ★ 1.5