Titles you rated
The FabelmansRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 4.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
It Happened One NightRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 2.5
L'EnferRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 3.0
The SearchersRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.5
Family TiesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Jules and JimRated ★ 4.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.0
La CérémonieRated ★ 5.0