Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5- Rectangle, TriangleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5