Movies
Ratings
254
Call Me ChihiroRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 0.5
Every Day A Good DayRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
MaborosiRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
After YangRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.0
The FallRated ★ 0.5
The Room Next DoorRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.0
A Real PainRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 3.5
AmourRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5