Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 4.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
Dial M for MurderRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
DuelRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0