Titles you rated
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
EddingtonRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
HarakiriRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5