Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0
SupacellRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
X-Man Season 1Rated ★ 3.0
Sing AgainRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 3.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.5- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 3.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5