Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Flavors of YouthRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 4.5
The Princess SwitchRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0