Movies
Ratings
500
Princess MononokeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0