Series
Ratings
125
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0