Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 1.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 1.5
SinnersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 0.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 1.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 1.0
Sound! Euphonium Movie: Todoketai MelodyRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 1.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0