Series
Ratings
42
The Art of SarahRated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
AjinRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.5