Movies
Ratings
51
The AttorneyRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
National SecurityRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0