Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0