Movies
Ratings
264
SicarioRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & GreedRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.0