Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 2.0
SopyonjeRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0