Movies
Ratings
601
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0