Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5