Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.0