Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.5
Halo Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0